/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738
760  Gevonden resultaten
Media Converter 10/100btx To 100b-fx Multi-mode Fiber Sc Uk
D-LINK
Referentie :
DMC-300SC
Voorraad :
€72,85(excl. BTW)
€88,15(incl. BTW)

Media Converter 1000bt To 1000b-lx Fiber Single-mode Sc 10km
D-LINK
Referentie :
DMC-810SC
Voorraad :
€297,27(excl. BTW)
€359,70(incl. BTW)

Media Converter Dmc300sce 10/100btx To 100b-fx Multi-mode Fiber Sc
D-LINK
Referentie :
DMC-300SC/E
Voorraad :
€56,00(excl. BTW)
€67,76(incl. BTW)

Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
CISCO SYSTEMS
Referentie :
SFP-OC3-MM=
Voorraad :
€387,00(excl. BTW)
€468,27(incl. BTW)

Transceiver X121 1G SFP LC LH
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
J4860C
Voorraad :
€4.829,29(excl. BTW)
€5.843,44(incl. BTW)

8GB Shortwave Fc Sfp+ 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ718A
Voorraad :
€122,94(excl. BTW)
€148,75(incl. BTW)

Transceiver 8GB Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ717A
Voorraad :
€1.059,77(excl. BTW)
€1.282,32(incl. BTW)

Transceiver MDS 9000 8GB FC SFP+ Short Range
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ906A
Voorraad :
€168,45(excl. BTW)
€203,82(incl. BTW)

Transceiver C-series 10GbE Short Range SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP783A
Voorraad :
€1.651,38(excl. BTW)
€1.998,17(incl. BTW)

HP B-series 8GB Extended Long Wave 25km Fibre Channel SFP+ Transceiver 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AW538A
Voorraad :
€7.121,78(excl. BTW)
€8.617,36(incl. BTW)

.