/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738
58  Gevonden resultaten
Extio F2208 2x Display 5x USB 2x Dp 1GB Memory
MATROX
Referentie :
XTO2-F2208F
Voorraad :
€1.886,24(excl. BTW)
€2.282,35(incl. BTW)

Extio 3 multimode SFP optical transceiver
MATROX
Referentie :
XTO3-SFPMM
Voorraad :
€57,86(excl. BTW)
€70,01(incl. BTW)

Extio 3 single-mode SFP optical transceiver
MATROX
Referentie :
XTO3-SFPSM
Voorraad :
€160,70(excl. BTW)
€194,45(incl. BTW)

Extio N3208 IP KVM transmitter card
MATROX
Referentie :
XTO3-N3208CTX
Voorraad :
€1.591,89(excl. BTW)
€1.926,18(incl. BTW)

Extio N3208 IP KVM receiver appliance
MATROX
Referentie :
XTO3-N3208RX
Voorraad :
€2.192,60(excl. BTW)
€2.653,05(incl. BTW)

Extio N3208 IP KVM transmitter appliance
MATROX
Referentie :
XTO3-N3208TX
Voorraad :
€2.192,60(excl. BTW)
€2.653,05(incl. BTW)

Extio N3408 Pci-e transmitter card
MATROX
Referentie :
XTO3-N3408CTX
Voorraad :
€2.060,46(excl. BTW)
€2.493,15(incl. BTW)

Extio 3 Receiver XTO3-N3408RX
MATROX
Referentie :
XTO3-N3408RX
Voorraad :
€2.709,22(excl. BTW)
€3.278,15(incl. BTW)

Extio 3 Transmitter XTO3-N3408TX
MATROX
Referentie :
XTO3-N3408TX
Voorraad :
€2.709,22(excl. BTW)
€3.278,15(incl. BTW)

Monitor Adapter Cable - Kx20 To Quad DVI-I (female)
MATROX
Referentie :
CAB-KX20-4XDF
Voorraad :
€90,83(excl. BTW)
€109,90(incl. BTW)

.