/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738
ALLIED TELESIS
At-spbd10-14 Small Form Pluggable Module 1490tx/1310rx 10km

At-spbd10-14 Small Form Pluggable Module 1490tx/1310rx 10km

Referentie:
AT-SPBD10-14
Voorraad:
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€153,48€185,71
Totaal:€153,48€185,71

Inleiding

De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te meten aan verschillende afstanden en service benodigheden. De AT-SPBD10-14 (single fiber SFP) is toepasbaar voor Singlemode fiber met een afstand tot 10 kilometer.

Prestatie

SFP transceiver type

Vezel-optiek

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

1000 Mbit/s

Soort aansluiting

SFP

Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund

Ja

Vezel-optische connector

LC

Maximaal bereik

10000 m

Kenmerken

Kleur van het product

Zilver

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 70 įC

Verpakking

Aantal producten inbegrepen

1 stuk(s)

No options for this product
.