/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738
ALLIED TELESIS
SFP+ Pluggable Optical Module, 10G-LRM, 220m/550m, Multi mode, Dual fiber, LC connector

SFP+ Pluggable Optical Module, 10G-LRM, 220m/550m, Multi mode, Dual fiber, LC connector

Referentie:
AT-SP10LRM
Voorraad:
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€784,40€949,13
Totaal:€784,40€949,13

Inleiding

De Allied Telesis AT- SP10LRM is een hot pluggable 10Gbps small form factor transceiver module. Het is compatibel met de SFF-8431 SFP + Elektrical Multi-source Agreement (MSA) en is voorzien van vijf digitale monitoring functies: temperatuur, VCC, overgedragen optisch vermogen, overgebracht laserafwijkingsstroom en ontvangen optisch vermogen. De AT-SP10LRM is toepasbaar voor Multimode Fiber (OM1) en afstanden tot 220 meter.

Prestatie

SFP transceiver type

Vezel-optiek

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

10000 Mbit/s

Soort aansluiting

SFP+

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund

Ja

Vezel-optische connector

LC

SFP-zendernorm

LRM

Maximaal bereik

220 m

Golflengte

1310 nm

Kenmerken

Kleur van het product

Zilver

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 70 įC

Temperatuur bij opslag

-40 - 85 įC

Verpakking

Aantal producten inbegrepen

1 stuk(s)

Technische details

Duurzaamheidscertificaten

RoHS

No options for this product
.