/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738
ALLIED TELESIS
At-splx40 1000blx Sfp 40km 1310nm Module

At-splx40 1000blx Sfp 40km 1310nm Module

Referentie:
AT-SPLX40
Voorraad:
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€254,28€307,67
Totaal:€254,28€307,67

Inleiding

De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. De AT-SPLX40 heeft vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, VCC, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen optisch vermogen. De AT-SPLX40 is toepasbaar voor Singlemode Fiber en afstanden tot 40 kilometer.

Prestatie

SFP transceiver type

Vezel-optiek

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

1000 Mbit/s

Soort aansluiting

SFP

Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund

Ja

Vezel-optische connector

LC

SFP-zendernorm

LX

Maximaal bereik

40000 m

Golflengte

1310 nm

Tx vermogen (min)

-4 dBmW

Tx vermogen (max)

1 dBmW

Rx vermogen (max)

-24 dBmW

Kenmerken

Kleur van het product

Metallic

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 70 įC

No options for this product
.