/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738

TAA - SFP/LC 1G - Single Mode - 10km - 1310nm

Referentie:
AT-SPLX10A
Voorraad:
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€121,50€147,01
Totaal:€121,50€147,01

Prestatie

SFP transceiver type

Vezel-optiek

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

1000 Mbit/s

Soort aansluiting

SFP

Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund

Ja

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund

Nee

Vezel-optische connector

LC

Maximaal bereik

10000 m

Golflengte

1310 nm

Tx vermogen (min)

-9 dBmW

Tx vermogen (max)

-3 dBmW

Kenmerken

Kleur van het product

Zilver

Materiaal behuizing

Metaal

Plug and play

Ja

Hot-swap

Ja

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 70 įC

Verpakking

Aantal producten inbegrepen

1 stuk(s)

No options for this product
.