/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738
ALLIED TELESIS
Transceiver 40G-SR4 QSFP  MMF

Transceiver 40G-SR4 QSFP MMF

Referentie:
AT-QSFPSR4
Voorraad:
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€1.087,95€1.316,41
Totaal:€1.087,95€1.316,41

Inleiding

Allied Telesis AT-QSFPSR4 netwerk transceiver module Vezel-optiek 10300 Mbit/s QSFP+ 850 nm

specificaties


SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens10300 Mbit/s
Soort aansluitingQSFP+
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Vezel-optische connectorMPO
SFP-zendernormSR4
Maximaal bereik150 m
Golflengte850 nm
Tx vermogen (min)-7,6 dBmW
Tx vermogen (max)2,4 dBmW
NetwerkstandaardIEEE 802.3ba
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)Ja
Fibre channel-poorten1
Kleur van het productGrijs
Hot-swapJa
Stroomverbruik (typisch)1,5 W
Power over Ethernet (PoE)Nee
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 70 įC
Temperatuur bij opslag-20 - 80 įC
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)0 - 85 procent
Aantal producten inbegrepen1 stuk(s)
DuurzaamheidscertificatenRoHS
RX sensitiviteit-3 dB
No options for this product
.