/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738

Mini Media Converter 10/100T to 100BASE-FX MM SC connector (AT-MMC200/SC-960)

Referentie:
AT-MMC200/SC-960
Voorraad:
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€127,90€154,76
Totaal:€127,90€154,76

Inleiding

Allied Telesis Gigabit Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC200 serie, zijn door het kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw werkomgeving. Ondanks zijn compacte formaat levert de MMC200 serie de power en functionaliteit van standaard formaat media converters. De AT-MMC200/SC beschikt over een 10/100T naar 100FX/SC fiber aansluiting voor Multimode Fiber tot 2 kilometer.

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

100 Mbit/s

Converter input interface

10Base-T,100Base-T,1000Base-T

Converter output interface

1000Base-SX

Netwerkstandaard

IEEE 802.1Q

Ethernet interface type

Fast Ethernet

Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden

10,100 Mbit/s

Fiber ethernet cabling technologie

1000BASE-SX

Jumbo Frames ondersteuning

Ja

VLAN=ondersteuning

Ja

Duplex systeem

Volledig

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie

Bedraad

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten

1

Vezel-optische connector

SC

Prestatie

Maximaal bereik

2000 m

Golflengte

1310 nm

Draad modus structuur

Multimode

Design

Intern

Nee

Kleur van het product

Grijs

Certificering

CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI

Energie

Ingangsspanning

12 V

Stroom

0.14 A

Stroomverbruik (typisch)

1,7 W

Gewicht en omvang

Breedte

56 mm

Diepte

101,6 mm

Hoogte

21,8 mm

Gewicht

170,097 g

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 50 įC

Temperatuur bij opslag

-15 - 65 įC

Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)

5 - 95 procent

Luchtvochtigheid bij opslag

5 - 95 procent

Hoogte, in bedrijf

0 - 3048 m

Inhoud van de verpakking

Gebruiksaanwijzing

Ja

Gebruikershandleiding

Ja

Snelle installatiehandleiding

Ja

No options for this product
.