/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738
ALLIED TELESIS
Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM LC Connector

Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM LC Connector

Referentie:
AT-MMC2000/LC-960
Voorraad:
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€166,27€201,18
Totaal:€166,27€201,18

Inleiding

Allied Telesis Gigabit Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC2000 serie, zijn door het kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw werkomgeving. Ondanks zijn compacte formaat levert de MMC2000 serie de power en functionaliteit van standaard formaat media converters. De AT-MMC2000/LC beschikt over een 10/100/1000T naar 1000SX/LC fiber aansluiting voor Multimode Fiber tot 500 meter.

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

1000 Mbit/s

Converter input interface

10Base-T,100Base-T,1000Base-T

Converter output interface

1000Base-SX

Netwerkstandaard

IEEE 802.1Q

Ethernet interface type

Gigabit Ethernet

Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden

10,100,1000 Mbit/s

Fiber ethernet cabling technologie

1000BASE-SX

Jumbo Frames ondersteuning

Ja

VLAN=ondersteuning

Ja

Duplex systeem

Volledig

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie

Bedraad

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten

1

Fibre channel-poorten

2

Vezel-optische connector

LC

Aansluiting voor netstroomadapter

Ja

Prestatie

Maximaal bereik

2000 m

Golflengte

1310 nm

Draad modus structuur

Multimode

Vezelkabel diameters ondersteund

50/125,62.5/125 Ķm

Tx vermogen (min)

-20 dBmW

Tx vermogen (max)

-14 dBmW

Rx vermogen (min)

-32 dBmW

Design

Intern

Nee

LED-indicatoren

Activiteit, Link

Kleur van het product

Grijs

Veiligheid

FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI

Certificering

CE, EN55024, EN61000-3-2, EN61000-3-3

Energie

Ingangsspanning

12 V

Stroom

0.14 A

Stroomverbruik (typisch)

1,7 W

Power over Ethernet (PoE)

Ja

Gewicht en omvang

Breedte

54,9 mm

Diepte

101,6 mm

Hoogte

21,8 mm

Gewicht

170 g

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 50 įC

Temperatuur bij opslag

-30 - 70 įC

Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)

5 - 95 procent

Luchtvochtigheid bij opslag

5 - 95 procent

Hoogte, in bedrijf

0 - 3048 m

Inhoud van de verpakking

Gebruiksaanwijzing

Ja

Gebruikershandleiding

Ja

Snelle installatiehandleiding

Ja

No options for this product
.