/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738
ALLIED TELESIS
Transceiver At-475 - 4-port Aui Without Backbone Tap

Transceiver At-475 - 4-port Aui Without Backbone Tap

Referentie:
AT-MMC10GSP/SP-960
Voorraad:
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€1.143,40€1.383,51
Totaal:€1.143,40€1.383,51

Inleiding

De Allied Telesis MMC10GSP/SP converteert van SFP(+) naar SFP (+), wat de ultieme flexibiliteit biedt. De SFP(+) poorten bieden de mogelijkheid tot conversie van Multimode en Singlemode over verschillende afstanden. De AT-MMC10GSP/SP is klein in zijn soort (5.6 cm ◊ 10.16 cm ◊ 2.18 cm) maar biedt vele functionaliteiten zoals MissingLink, Smart Link Restoration en de ondersteunen van VLAN's.

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

10000 Mbit/s

Jumbo Frames ondersteuning

Ja

Jumbo frames

10000

VLAN=ondersteuning

Ja

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie

Bedraad

Fibre channel-poorten

2

Vezel-optische connector

SFP+

Prestatie

Maximaal bereik

100 m

Design

Intern

Ja

LED-indicatoren

Activiteit, Link, Snelheid

Veiligheid

UL60950-1, EN60950-1

Certificering

FCC Class A EN55022 Class A CISPR 22 Class A C-TICK VCCI

Energie

Ingangsspanning

12 V

Stroom

0.5 A

Gewicht en omvang

Breedte

56 mm

Diepte

101,6 mm

Hoogte

21,8 mm

Gewicht

170 g

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 50 įC

Temperatuur bij opslag

-30 - 70 įC

Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)

5 - 95 procent

Luchtvochtigheid bij opslag

5 - 95 procent

Hoogte, in bedrijf

0 - 3048 m

No options for this product
.