/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738

Network Cable - Fiber Optic 40g Mtp For At-qsfpsr 5m

Referentie:
AT-MTP12-5
Voorraad:
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€688,15€832,66
Recupel:+ €0,01+ €0,01
Totaal:€688,16€832,67

Inleiding

De Allied Telesis QSFP serie levert de nieuwste 40 Gigabit ethernet connectiviteit in een flexibele small form factor. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een QSFP-slot van Allied Telesis producten die QSFP compatibel zijn.

Kenmerken

Snoerlengte

5 m

Aansluiting 1

MTP

Aansluiting 2

MTP

Overige specificaties

Compatibiliteit

AT-QSFPSR

No options for this product
.