/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738
18  Gevonden resultaten
OM4 2f 1.6mm PC OFNR LC Dup/LC Dup Std
PANDUIT CORP
Referentie :
FZ2ERLNLNSNM002
Voorraad :
€19,19(excl. BTW)
€23,21(incl. BTW)

OM4 24-fiber Interconnect Plenum 24F
PANDUIT CORP
Referentie :
FZURPEN74XNF010
Voorraad :
€228,02(excl. BTW)
€275,91(incl. BTW)

OM4 HD Flex 4-to-1 Conversion Cassette
PANDUIT CORP
Referentie :
FHC3ZO-24H-10B
Voorraad :
€285,47(excl. BTW)
€345,41(incl. BTW)

HD Flex 1 RU 4-port enclosure
PANDUIT CORP
Referentie :
FLEX1U04
Voorraad :
€286,41(excl. BTW)
€346,55(incl. BTW)

OS2 12-fiber interconnect plenum MPO
PANDUIT CORP
Referentie :
F9TRP5N5NANF010
Voorraad :
€103,52(excl. BTW)
€125,26(incl. BTW)

OS2 24-fiber Interconnect Plenum 24F
PANDUIT CORP
Referentie :
F9URPEN54ANF010
Voorraad :
€219,80(excl. BTW)
€265,96(incl. BTW)

OS2 HD Flex 4-to-1 Conversion Cassette
PANDUIT CORP
Referentie :
FHC39N-24H-10A
Voorraad :
€290,83(excl. BTW)
€351,90(incl. BTW)

HD Flex Enclosure Trunk Slack Plate - 1R
PANDUIT CORP
Referentie :
FLEX-PLATE1U
Voorraad :
€33,31(excl. BTW)
€40,30(incl. BTW)

OM4 HD Flex Cassette 4-Port 4-to-1 Con
PANDUIT CORP
Referentie :
FHC3ZO-08H-10B
Voorraad :
€106,03(excl. BTW)
€128,30(incl. BTW)

OM4 12-Fiber Interconnect Plenum PanMP
PANDUIT CORP
Referentie :
FZTRP7N7NBNF010
Voorraad :
€100,22(excl. BTW)
€121,26(incl. BTW)

.