Bel ons nu
02/3610738
308  Gevonden resultaten
Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
CISCO SYSTEMS
Referentie :
SFP-OC3-MM=
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€415,64(excl. BTW)
€502,93(incl. BTW)

4GB Shortwave B-series Fc Sfp 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ715A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€116,32(excl. BTW)
€140,74(incl. BTW)

8GB Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ717A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€993,62(excl. BTW)
€1.202,29(incl. BTW)

8GB Shortwave Fc Sfp+ 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ718A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€120,66(excl. BTW)
€146,00(incl. BTW)

B-series 1GB Ethernet Copper SFP Transceiver 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AW537A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€309,34(excl. BTW)
€374,31(incl. BTW)

Cisco MDS 9000 4GB FC SFP Short Wave Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AE379A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€666,24(excl. BTW)
€806,14(incl. BTW)

HP 8GB Shortwave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ716B
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€104,85(excl. BTW)
€126,87(incl. BTW)

HP B-series 10GbE Short Wave SFP+ Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP823A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€1.718,47(excl. BTW)
€2.079,35(incl. BTW)

HP B-series 16GB SFP+ Long Wave 10km Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
QK725A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€1.982,63(excl. BTW)
€2.398,98(incl. BTW)

HP B-series 16GB SFP+ Short Wave Transceiver
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
QK724A
Taal :
UK
Voorraad :
Voorraad
€236,48(excl. BTW)
€286,14(incl. BTW)

.