/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738
735  Gevonden resultaten
Media Converter 10/100btx To 100b-fx Multi-mode Fiber Sc Uk
D-LINK
Referentie :
DMC-300SC
Voorraad :
€74,50(excl. BTW)
€90,14(incl. BTW)

Media Converter 1000bt To 1000b-lx Fiber Single-mode Sc 10km
D-LINK
Referentie :
DMC-810SC
Voorraad :
€304,34(excl. BTW)
€368,25(incl. BTW)

Media Converter 1000bt To 1000b-sx Sc Multimode
D-LINK
Referentie :
DMC-700SC/E
Voorraad :
€146,14(excl. BTW)
€176,82(incl. BTW)

Cisco Oc3/stm1 Sfp Mmf Short-reach Transceiver Module 1310nm
CISCO SYSTEMS
Referentie :
SFP-OC3-MM=
Voorraad :
€415,44(excl. BTW)
€502,68(incl. BTW)

Refurb/1000 Base-T SFP
CISCO SYSTEMS
Referentie :
GLC-T-RF
Voorraad :
€78,85(excl. BTW)
€95,41(incl. BTW)

Transceiver X121 1G SFP LC LH
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
J4860C
Voorraad :
€4.829,29(excl. BTW)
€5.843,44(incl. BTW)

8GB Shortwave Fc Sfp+ 1 Pack
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ718A
Voorraad :
€134,11(excl. BTW)
€162,28(incl. BTW)

Transceiver 8GB Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AJ717A
Voorraad :
€1.117,38(excl. BTW)
€1.352,02(incl. BTW)

Transceiver C-series 10GbE Short Range SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP783A
Voorraad :
€1.799,05(excl. BTW)
€2.176,86(incl. BTW)

Transceiver B-series 10GbE Short Wave SFP+
Hewlett-Packard Enterprise
Referentie :
AP823A
Voorraad :
€1.723,83(excl. BTW)
€2.085,84(incl. BTW)

.