/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738
126  Gevonden resultaten
Coaxial WLAN Antenna extension cable SMA male reverse to SMA female reverse Length 5m, Low Loss
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
AK-560200-050-S
Voorraad :
Voorraad
€11,22(excl. BTW)
€13,58(incl. BTW)

DIGITUS SFP+ 10G MM 850nm 300m with DDM LC connector, Power dissipation < 1W 850nm VCSEL Laser
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
DN-81200
Voorraad :
Voorraad
€39,13(excl. BTW)
€47,35(incl. BTW)

DIGITUS 1.25 Gbps Copper SFP Module, RJ45 10/100/1000Base-T, up to 100 m
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
DN-81005
Voorraad :
Voorraad
€21,92(excl. BTW)
€26,53(incl. BTW)

DIGITUS CAT6 Wall Outlet Flush Mount Nwk Dose 2x Rj45
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
DN-9005-N
Voorraad :
Voorraad
€4,13(excl. BTW)
€5,00(incl. BTW)

DIN-Rail Adapter for 2 Keystone module
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
AN-25185
Voorraad :
Voorraad
€2,15(excl. BTW)
€2,60(incl. BTW)

E2000 Coupler Simplex, 8> APC Singlemode, Ceramic Ferrule, color green, incl. mounting screws
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
ALWL-E2000
Voorraad :
Voorraad
€10,30(excl. BTW)
€12,47(incl. BTW)

CAT6A modular RJ45 Plug, Hirose TM31 8P8C, shielded, for round cable, incl. hood
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
A-MO6A 8/8 HRS
Voorraad :
Voorraad
€1,04(excl. BTW)
€1,25(incl. BTW)

DIGITUS Velcro Tape, 20 mm wide for structured cabling 10m roll, color black
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
DN-CT-10M-20
Voorraad :
Voorraad
€7,64(excl. BTW)
€9,24(incl. BTW)

KVM Cable-Set,VGA,PS/2-Mouse,PS/2-Keyboard, USB HD DB15/M,2xMiniDIN6/M, USB typeA/M - HD DB15/M black, 3.0 m
€4,86(excl. BTW)
€5,88(incl. BTW)

DIGITUS Console 43.2cm (17in) TFT, german keyboard 8-Port, touchpad, 1U RAL 9005 black color
DIGITUS - ASSMANN - EDNET
Referentie :
DS-72002GE
Voorraad :
Voorraad
€712,03(excl. BTW)
€861,55(incl. BTW)

Cookie Policy

Functionele cookies

Deze cookies zorgen dat de site werkt zoals verwacht; Denk aan de taal van de website, producten in je winkelmandje bijhouden, aanmelden met jouw gegevens, winkelmandje het formulier bij het afrekenen, zoekresultaten filteren etc.

Andere cookies

We gebruiken analytische & tracking cookies om te kijken hoe we de website beter kunnen maken en hoe we content en eventuele reclame kunnen afstemmen op jouw voorkeur.

.