/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738
253  Gevonden resultaten
At-tq0500 Omnidirectional Antenna Gain 5dbi Frequency Range 2.4-5.0 GHz
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-TQ0500
Voorraad :
Voorraad
€42,02(excl. BTW)
€50,84(incl. BTW)

At-ar415s Vpn Licence For Up To 5 Simultaneous Sessions
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-FL-19B
Voorraad :
Voorraad
€180,57(excl. BTW)
€218,49(incl. BTW)

X610-24ts-poe+\24 Port Poe+ Gigabit Advanged Layer 3 Managed Switch\4x Sfp (at-x610-24ts-pep)
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-X610-24TS-PEP
Voorraad :
Voorraad
€2.645,30(excl. BTW)
€3.200,81(incl. BTW)

Netcover Basic Plus One Year Support Package Including Advanced Replacement (at-x510-52gtx-50)
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-X510-52GTX-50
Voorraad :
Voorraad
€2.597,16(excl. BTW)
€3.142,56(incl. BTW)

At-mc104xl 100fx Sc Multi-mode To 100fx Sc Single-mode Media Converter 15km
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-MC104XL-60
Voorraad :
Voorraad
€147,45(excl. BTW)
€178,41(incl. BTW)

At-mc13 Utp To Fiber St Ethernet Media Converter
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-MC13-60
Voorraad :
Voorraad
€104,46(excl. BTW)
€126,40(incl. BTW)

At-mc103lh Utp To Fiber Sc Single-mode Media Converter 40km
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-MC103LH-60
Voorraad :
Voorraad
€121,61(excl. BTW)
€147,15(incl. BTW)

At-g8sx-01 220m/550m 1000sx GBic Gigabit Interface Converter
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-G8SX-01
Voorraad :
Voorraad
€61,46(excl. BTW)
€74,37(incl. BTW)

At-g8lx10 10km 1000lx Gigabit Interface Converter
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-G8LX10
Voorraad :
Voorraad
€402,95(excl. BTW)
€487,57(incl. BTW)

At-mc115xl 10/100tx To 10fl/100sx 850nm Fiber St Media Converter
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-MC115XL-60
Voorraad :
Voorraad
€100,40(excl. BTW)
€121,48(incl. BTW)

.