/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738
DIGITUS - ASSMANN - EDNET Sfp-port Mini-gbic Module-120km 1550nm Lc Singlemode

Sfp-port Mini-gbic Module-120km 1550nm Lc Singlemode

Referentie:
MGB-L120
Voorraad:
Voorraad
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€195,90€237,04
Totaal:€195,90€237,04

Garantie 2 jaar voor Particulieren voor vragen,garanties,herstellingen of klachten mail naar†info@vcd.be

Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje
en kies voor een toestel met een lagere SAT-waarde (SAR-waarde)†
- A: SAT < 0,4 W/kg,
- B: 0,4 ≤ SAT < 0,8 W/kg,
- C: 0,8 ≤ SAT < 1,2 W/kg,
- D: 1,2 ≤ SAT < 1,6 W/kg,
- E: 1,6 ≤ SAT ≤ 2 W/kg.

Inleiding

Sfp-port mini-gbic module-120km 1550nm lc singlemode

No options for this product
.