Bel ons nu
02/3610738
At-spex Small Form Pluggable Module 1310nm 1000x Sfp 2km

At-spex Small Form Pluggable Module 1310nm 1000x Sfp 2km

 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€83,54€101,08
Totaal:€83,54€101,08
Referentie: AT-SPEX
Taal: UK
Voorraad

Garantie 2 jaar voor Particulieren voor vragen,garanties,herstellingen of klachten mail naar info@vcd.be

Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje
en kies voor een toestel met een lagere SAT-waarde (SAR-waarde) 
- A: SAT < 0,4 W/kg,
- B: 0,4 ≤ SAT < 0,8 W/kg,
- C: 0,8 ≤ SAT < 1,2 W/kg,
- D: 1,2 ≤ SAT < 1,6 W/kg,
- E: 1,6 ≤ SAT ≤ 2 W/kg.

Uitgebreide beschrijving

Inleiding

The AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-SPEX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.

specificaties


Overdrachtssnelheid (max)1250 Mbit/s
Bekabelingstechnologie1000X
Maximaal bereik2000 m
Golflengte1310 nm
Plug and playJa
Temperatuur, in bedrijf0 - 70 įC
Temperatuur bij opslag-40 - 85 įC
Aansluiting(en)LC
.