/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738
ALLIED TELESIS
10/100/1000t To 1000x/st Minimedia Converter Universal Psu

10/100/1000t To 1000x/st Minimedia Converter Universal Psu

Referentie:
AT-MMC2000/ST-60
Voorraad:
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€136,02€164,59
Totaal:€136,02€164,59

Garantie 2 jaar voor Particulieren voor vragen,garanties,herstellingen of klachten mail naar†info@vcd.be

Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje
en kies voor een toestel met een lagere SAT-waarde (SAR-waarde)†
- A: SAT < 0,4 W/kg,
- B: 0,4 ≤ SAT < 0,8 W/kg,
- C: 0,8 ≤ SAT < 1,2 W/kg,
- D: 1,2 ≤ SAT < 1,6 W/kg,
- E: 1,6 ≤ SAT ≤ 2 W/kg.

Inleiding

Allied Telesis Gigabit Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC2000 serie, zijn door het kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw werkomgeving. Ondanks zijn compacte formaat levert de MMC2000 serie de power en functionaliteit van standaard formaat media converters. De AT-MMC2000/ST beschikt over een 1000TX naar 1000FX/ST aansluiting voor Multimode Fiber tot 550 meter (62.5/125 = 220 meter).

specificaties


Converter input interface10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T
Converter output interface1000Base-SX
NetwerkstandaardIEEE 802.1Q
Ethernet interface typeGigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100,1000 Mbit/s
Jumbo Frames ondersteuningJa
Jumbo frames10000
VLAN=ondersteuningJa
Auto MDI/MDI-XJa
Store-and-forwardJa
ConnectiviteitstechnologieBedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten1
Fibre channel-poorten2
Vezel-optische connectorST
Aansluiting voor netstroomadapterJa
Maximaal bereik500 m
Golflengte850 nm
Draad modus structuurMulti-mode
Vezelkabel diameters ondersteund50/125, 62.5/125
Tx vermogen (min)-9,5 dBmW
Tx vermogen (max)-4 dBmW
Rx vermogen (min)-17 dBmW
Rx vermogen (max)-3 dBmW
InternNee
LED-indicatorenLAN, Stroom, System
Ingangsspanning12
Temperatuur, in bedrijf0 - 50 įC
Temperatuur bij opslag-30 - 70 įC
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf5 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Hoogte, in bedrijf0 - 3048 m
VeiligheidUL60950-1, EN60950-1
CertificeringFCC A, EN55022 A, CISPR 22 A, C-TICK, VCCI
Breedte54,9 cm
Diepte10,2 cm
Hoogte2,18 cm
Gewicht170 g
No options for this product
.