/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738

At-gs950/48 48 Port Gigabit Websmart Switch

Referentie:
AT-GS950/48-50
Voorraad:
Voorraad
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€382,11€462,35
Recupel:+ €0,30+ €0,36
Totaal:€382,41€462,72

Garantie 2 jaar voor Particulieren voor vragen,garanties,herstellingen of klachten mail naar†info@vcd.be

Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje
en kies voor een toestel met een lagere SAT-waarde (SAR-waarde)†
- A: SAT < 0,4 W/kg,
- B: 0,4 ≤ SAT < 0,8 W/kg,
- C: 0,8 ≤ SAT < 1,2 W/kg,
- D: 1,2 ≤ SAT < 1,6 W/kg,
- E: 1,6 ≤ SAT ≤ 2 W/kg.

26  Gevonden resultaten
At-spsx Multi-mode Fiber GBe Small Form-factor Pluggable Module
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPSX
Voorraad :
Voorraad
€51,69(excl. BTW)
€62,55(incl. BTW)

At-splx10 1000blx Sfp 10km 1310nm Module
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPLX10
Voorraad :
Voorraad
€87,66(excl. BTW)
€106,07(incl. BTW)

At-spfx/2 100bfx Sfp 2km 1310nm Multi Mode
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPFX/2
Voorraad :
Voorraad
€44,95(excl. BTW)
€54,39(incl. BTW)

At-spbd10-14 Small Form Pluggable Module 1490tx/1310rx 10km
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPBD10-14
Voorraad :
Voorraad
€292,20(excl. BTW)
€353,57(incl. BTW)

At-spbd10-13 Small Form Pluggable Module 1310tx/1490rx 10km
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPBD10-13
Voorraad :
Voorraad
€261,86(excl. BTW)
€316,84(incl. BTW)

At-spfx/15 100bfx Sfp 15km 1310nm
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPFX-15
Voorraad :
Voorraad
€67,44(excl. BTW)
€81,60(incl. BTW)

At-spsx/i Multi-mode Fiber GBe Small Form-factor Pluggable Module
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPSX/I
Voorraad :
Voorraad
€84,30(excl. BTW)
€102,00(incl. BTW)

Patch Cable 10/100bt Cat5e - Rj45 M / Rj45 M Snagless Molded 5m Blue
BELKIN CORPORATION
Referentie :
A3L791B05M-BLUS
Voorraad :
Voorraad
€2,59(excl. BTW)
€3,13(incl. BTW)

Patch Cable 10/100bt Cat5e - Rj45 M / Rj45 M Snagless Molded 5m Red
BELKIN CORPORATION
Referentie :
A3L791B05M-REDS
Voorraad :
Voorraad
€2,71(excl. BTW)
€3,28(incl. BTW)

Patch Cable 10/100bt Cat5e - Rj45 M / Rj45 M Snagless Molded 5m White
BELKIN CORPORATION
Referentie :
A3L791B05M-WHTS
Voorraad :
Voorraad
€2,71(excl. BTW)
€3,28(incl. BTW)

.