/images/partnerinfo/C2S/89/image001.gif
Bel ons nu
02/3610738

24 Port L2 Managed Gigabit Ethernet Switch 2 Sfp 2sfp/sfp+

Referentie:
AT-GS924MX-50
Voorraad:
Voorraad
 Zonder BTWBTW inbegrepen
Base Price:€582,16€704,42
Recupel:+ €0,30+ €0,36
Totaal:€582,46€704,78

Garantie 2 jaar voor Particulieren voor vragen,garanties,herstellingen of klachten mail naar†info@vcd.be

Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje
en kies voor een toestel met een lagere SAT-waarde (SAR-waarde)†
- A: SAT < 0,4 W/kg,
- B: 0,4 ≤ SAT < 0,8 W/kg,
- C: 0,8 ≤ SAT < 1,2 W/kg,
- D: 1,2 ≤ SAT < 1,6 W/kg,
- E: 1,6 ≤ SAT ≤ 2 W/kg.

10  Gevonden resultaten
At-splx 1000bt Sfp 100m Transceivers
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPTX
Voorraad :
Voorraad
€89,91(excl. BTW)
€108,79(incl. BTW)

At-spex Small Form Pluggable Module 1310nm 1000x Sfp 2km
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPEX
Voorraad :
Voorraad
€76,42(excl. BTW)
€92,47(incl. BTW)

At-spfxbd-lc-15 100fx (lc) Single Mode Bidi Sfp (1550 Tx/ 1310 Rx) 15km
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPFXBD-LC-15
Voorraad :
Voorraad
€146,11(excl. BTW)
€176,79(incl. BTW)

1000b-lx (lc) Sfp 10km At Compatible Industrial
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPLX10/I
Voorraad :
Voorraad
€122,53(excl. BTW)
€148,26(incl. BTW)

850nm 10g Sfp+ - Hot Swappable 300m Usi
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SP10SR
Voorraad :
Voorraad
€151,72(excl. BTW)
€183,58(incl. BTW)

10GBps Small Form Factor Transceiver Module
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SP10LR
Voorraad :
Voorraad
€505,74(excl. BTW)
€611,94(incl. BTW)

At-spfx/15 100bfx Sfp 15km 1310nm
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPFX-15
Voorraad :
Voorraad
€67,44(excl. BTW)
€81,60(incl. BTW)

At-spzx80 Small Form Pluggable (sfp) Modules 80km
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPZX80
Voorraad :
Voorraad
€2.656,81(excl. BTW)
€3.214,74(incl. BTW)

At-splx40 1000blx Sfp 40km 1310nm Module
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPLX40
Voorraad :
Voorraad
€2.037,57(excl. BTW)
€2.465,46(incl. BTW)

At-spsx Multi-mode Fiber GBe Small Form-factor Pluggable Module
ALLIED TELESIS
Referentie :
AT-SPSX
Voorraad :
Voorraad
€51,69(excl. BTW)
€62,55(incl. BTW)

.